3884
SCHATEN ,
Nicolao
"Historia Westphaliae ..."
"...in qua in primis de origine gentis, de priscis hujus regionis populis, de bellis, quae cum romanis pro libertate gesserunt deinde de origine francorum, rhenum inter & visurgim degentium, & quomodo hi pro libertate gentis, et limite rheni tuendo decertarunt. zum de saxonia christiana a Carolo M. post trecennale bellum subacta, atque ad fidem christi perdducta summa fide ac diligentia tractatur. Opus posthumum.".
Typis et sumptibus Antonii Wilhelmi Aschendorf.Monasteri Westphalorum.1773.33,5 x 22,5 cm.
Titelblatt, (6), 448, (8) Seiten. Jüngerer Halbledereinband, handschriftlicher Besitzvermerk..
! Dieser Titel wird in der Auktion doppelt angeboten.
Provenienz: Nachlass Ursula Katharina Gräfin von Schwerin-Krukemeyer, Schloss Hüffe.
"Historia Westphaliae ..."
"...in qua in primis de origine gentis, de priscis hujus regionis populis, de bellis, quae cum romanis pro libertate gesserunt deinde de origine francorum, rhenum inter & visurgim degentium, & quomodo hi pro libertate gentis, et limite rheni tuendo decertarunt. zum de saxonia christiana a Carolo M. post trecennale bellum subacta, atque ad fidem christi perdducta summa fide ac diligentia tractatur. Opus posthumum.".
Typis et sumptibus Antonii Wilhelmi Aschendorf.Monasteri Westphalorum.1773.33,5 x 22,5 cm.
Titelblatt, (6), 448, (8) Seiten. Jüngerer Halbledereinband, handschriftlicher Besitzvermerk..
! Dieser Titel wird in der Auktion doppelt angeboten.
Provenienz: Nachlass Ursula Katharina Gräfin von Schwerin-Krukemeyer, Schloss Hüffe.
Limit 90 €
• LIVE-Auktion beginnt in -1719 Tagen
• Aufrufzeit: 07. | Mrz 2020 | voraussichtlich 18:13 uhr
• Aufrufzeit: 07. | Mrz 2020 | voraussichtlich 18:13 uhr
Zuschlag 200,00 €
Verkauft
Einloggen