3883
NIZZOLI,
Mario
"Lexicon Ciceronianum ..."
"...MariiI Nizolii ex Recensione Alexandri Scoti nunc crebris locis refectum & inculcatum. Accedunt Phrases & Formulae LINGUAE LATINAE EX COMMENTARIIS STEPHANI DOLETI.
Apud Joannem Manfré.Patavii (Padua).1734.34 x 24 cm.
Titelblatt, (6), 760, (4), 87 Seiten. Im jüngeren Halbledereinband mit Rotschnitt, leichte Gebrauchsspuren Guter, altersgemäßer Zustand, diverse Besitzvermerke.
"Lexicon Ciceronianum ..."
Limit 190 €
• LIVE-Auktion beginnt in -1719 Tagen
• Aufrufzeit: 07. | Mrz 2020 | voraussichtlich 18:12 uhr
Zuschlag 190,00 €