Menu

You are here:   Home 114th | SPRING AUCTION   –   25 | 26 | 27 | 28 February 2026

114th | SPRING AUCTION   –   25 | 26 | 27 | 28 February 2026

612
Biedermeier casket.
Schützen-Gesellschaft 1837
Limit 120.00 €
613
Elegant Biedermeier casket.
Ulme-Maserfurnier?
Limit 220.00 €
707
Large lapis lazuli casket.
Italien, 20. Jh.
Limit 500.00 €